Oszczędzasz czas potrzebny na poszukiwanie pracownika

Do dyspozycji masz narzędzia, dzięki którym przeglądasz tylko tych kandydatów, którzy spełniają Twoje wymagania. A ponadto za pomocą jednego kliknięcia oferta pracy pojawi się na Twojej stronie firmowej i portalach społecznościowych. Proste?

Wszyscy kandydaci w jednym miejscu

Bez papierków. Wszystkie aplikacje zbierane są do Twojego konta Rinu. Możesz robić notatki i zadawać kandydatom dodatkowe pytania...

Oglądasz kandydatów na wideo

Lepiej poznasz kandydatów jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną. Łatwo także sprawdzisz ich kwalifikacje, np. znajomość języka obcego. A to wszystko bez wychodzenia z biura.

Rekrutacja w 3 minuty

Rozwiązania w Rinu zostały tak zaprojektowane, aby ropoczęcie szukania kandydatów do pracy nie zajęły więcej niż 3 minuty – czyli tyle co zaparzenie dobrej kawy.

Dostęp z dowolnego miejsca

Nie ważne czy jesteś w biurze, czy w podróży. Korzystasz z laptopa, czy tabletu - w Rinu masz ciągły dostęp do kandydatów gdziekolwiek jesteś.

Jak to działa?

 1. Rejestrujesz się i dodajesz ofertę pracy

  Dzięki szablonom ofert i tekstów przygotowanie oferty zajmie Ci tylko kilka minut.

 2. Zbierasz kandydatów na oferowane stanowisko

  Na swoim koncie Rinu znajdziesz przygotowane przez nas rozwiązania, które ułatwią Ci samodzielną promocję oferty pracy w różnych serwisach ogłoszeniowych, na stronie firmowej oraz w serwisach społecznościowych.

 3. Przeglądasz kandydatów zebranych w jednym miejscu

  Gdy kandydaci zaczną aplikować na Twoją ofertę szybko i łatwo przejrzysz ich aplikacje, oznaczysz interesujących kandydatów oraz zrobisz notatki.

 4. Oglądasz kandydatów na wideo

  Wybranych kandydatów zaproś do nagrania prezentacji wideo, dzięki której możesz np. sprawdzić ich kompetencje językowe. Dzięki temu na rozmowę kwalifikacyjną zaprosisz tylko najlepszych kandydatów.

 5. Wybierasz i zatrudniasz

  ... Czy może być prościej? Zarejestruj się i sprawdź Rinu